Artikuj interesantë

 • Dietë efektive për të pirë për humbje peshe. Menu për 3, 5, 7, 9, 14 dhe 21 ditë. Dieta e Dr. Nazardan, proteina, ujë, opsione të qarta dhe të tjera.
  16 Gusht 2021
 • Një dietë e detajuar për gastritin, si dhe një menu për një javë me receta (foto). Rregullat themelore dhe parimet e të ushqyerit. A është e mundur që plotësisht të heqim qafe gastritin?
  25 Korrik 2021
 • Dieta japoneze. Pse dieta quhet japoneze është e vështirë të thuhet - gjysma e ushqimeve të rekomanduara për të ngrënë janë ekzotike për japonezët.
  13 Qershor 2021
 • Pse të hani ushqime të shëndetshme dhe sa zgjasin zakonet e të ngrënit? Si të filloni të hani siç duhet dhe cilat zakone mund të ndihmojnë në procesin e humbjes së peshës? Këshilla të dobishme për ushqimin e duhur për humbjen e peshës.
  23 Maj 2021
 • Dieta me proteina është veçanërisht e popullarizuar këto ditë, dhe shumë u frymëzuan nga shembulli i yjeve të filmit dhe politikanëve që shpëtuan nga paund shtesë falë kësaj diete.
  11 Maj 2021
 • Si të humbni peshë brenda një jave? Dietë për humbje të shpejtë të peshës në një javë. Receta për një dietë efektive për humbje peshe. Dieta të njohura për humbje të shpejtë dhe efektive të peshës.
  25 marsh 2021
 • Si funksionon dieta e preferuar dhe sa kilogramë mund të humbni në të. Një menu e detajuar për 5, 7, 14 ditë dhe një muaj me alternimin e ditëve të pijes, perimeve, frutave dhe proteinave. Rregullat për lënien e dietës Favorite dhe konsolidimin e rezultateve.
  25 marsh 2021
 • Dietë hikërror për humbje peshe, çfarë është dieta, rregullat dietike, bazat e dietës së hikërror, pijet e lejuara, llojet e dietës, menuja diete, avantazhet dhe disavantazhet, si të ruash rezultatin e dietës, si të dalësh nga dieta.
  14 Janar 2021
 • Një grup ushtrimesh sportive për humbjen e peshës në shtëpi për të gjitha grupet e muskujve: frekuenca e klasave për të arritur një rezultat, pajisjet e nevojshme, përgatitja e një programi trajnimi.
  24 Nëntori 2020
 • A është i sigurt ketoza? Bëni dhe mos bëni në dietën keto. Efekte anësore.
  16 Gusht 2020
 • Nëse jeni duke kërkuar për mënyra se si të humbni peshë në 3 ditë, pastaj të paraqesë më të mirë opsionet peshë pa dieting dhe tableta.
  15 Korrik 2020
 • Më efektive dietë për humbje peshe të shpejtë: një përzgjedhje të mirë të sistemeve dhe metodave, me përshkrimin, rregullat, përparësitë, vështirësitë potenciale dhe kontraindikacionet.
  15 Korrik 2020
 • Ushtrime për anët dhe në bark: e modeluar profil. Parimet themelore të trajnimit për humbje peshe bark dhe palët. Të ngrohtë-up para se të ushtrojnë për anët dhe bark. Efektive ushtrime për palët në shtëpi.
  15 Korrik 2020
 • E Dukan dietë është e njohur në mbarë botën dhe shumë njerëz të cilët e përdoren atë e di se si ajo është efektive. Dietë menu nënkupton një qëllimshme dhe ndryshimin gradual të zemrës së humbur peshë në parimin e energjisë që duhet të bëhet normë në të ardhmen.
  7 marsh 2020
 • Për fortë humbje peshe ka shumë opsione të ndryshme: efektive dietat, e projektuar posaçërisht për të ushtruar dhe madje edhe procedura kirurgjikale.
  2 marsh 2020