Humbje peshe shpejtë me anë të ketosis

Blej Keto Diet

Kapsula Keto Diet
ALL4990ALL9980
514

Urdhër Keto Diet

Zbritje -50%

E sigurt humbja në peshë me anë të ketosis

Kapsula Keto Diet — unike të produkteve të bazuara në parimet e ramazani dietë të shpejt të djegur dhjamin e trupit duke mbajtur dietë kalori. Fillojnë të humbasin peshë sot:

 1. Shko tek faqja zyrtare e sredstva në Shqipëri.
 2. Për ata që dëshirojnë për të blerë kapsula, për çmimin e vetëm ALL4990, plotësoni formularin, duke e vënë emrin tuaj dhe një numër telefoni.
 3. Operatori do të lidhen me ju për më shumë të dhëna të ndryshme.

Mënyrë që sot të marrin 50% zbritje!

Rekomandimet e mjekut

Dr. Mjek diete Arben Dr. Arben
Specializimi:
Mjek diete
Përvoja:
18 vjeç
Gjatë ketosis, yndyrna janë të ndarë në acideve yndyrore dhe glycerol, të cilat më pas janë shndërruar në ketone organeve. Ketosis fillon vetëm kur glycogen rezervat e mëlçisë dhe muskujve janë plotësisht të varfëruar. Për të shpejtuar të djegur yndyrë proces, unë rekomandoj për pacientët e mi në Shqipëri kapsulë Keto Diet. Produktet e përkryer mbështet trupit gjatë ketogenic dietë: pasuron trupin me elemente thelbësore, suppresses urisë, redukton lodhjen dhe ankthi, për të siguruar natyrale dhe të shëndetshme të peshës humbje pa shkaktuar sagging lëkurës.

Ndryshuar metabolizmin Keto Diet

Keto Diet — një unike moderne mjet, i cili është i shpejtë, i sigurt humbja në peshë me anë të ketosis. Kjo metodë është e përshtatshme për të gjithë ata që janë të lodhur nga uria dhe mungesa e rezultateve. Kapsula të ju lejojnë për të thjesht të rikthyer proceset e trupit, dhe pastaj të tepërt të humbni peshë në një mënyrë të natyrshme. Ju nuk keni nevojë edhe për të ndjekur një dietë të rreptë apo e vështirë të ushtruar.

Përveç kësaj, procesi i zvogëlimin e peshës fillon menjëherë pas marrjes së kapsulës, shtesë promovon:

Kapsula të shkaktojë ketosis në trupin tuaj dhe të transformuar yndyrna të ruajtura në energji. Ju janë të garantuara për të humbur peshë çdo ditë natyrisht!

Si punon kjo Keto Diet

Ketosis është marrjen e energjisë nga yndyrnat, jo nga glukozës, e cila hyn në trupin me të konsumuar karbohidratet. Nëse trupi pushon për të marrë të tilla të energjisë, pas 7-14 ditë, ai hyn në një shtet të ketosis. Rezultati filluar konvertimin e yndyrave në energji.

Ramazani Dietë ndihmon të humbni peshë

Keto Diet të sigurojnë konsumin e ketone organeve, duke ju ndihmuar për të humbur peshë. Në përgjithësi, për të filluar ketosis merr deri në dy javë, por edhe 1 kapsulë e produktit do të zvogëlojë këtë kohë për 40-50 minuta, që do të fillojë për të kthyer yndyrave në energji dhe për të zvogëluar yndyrë trupit:

 1. Faza e parë. Ketosis do të ju lejojnë për të djegur yndyrnat që janë të vështira për t'u arritur, duke ruajtur në masë të muskujve.
 2. Faza e dytë. Keto Diet fillon ketosis: ajo e përshpejton metabolizmin, zvogëlon oreksin si dhe ndikon direkt në yndyrë rezervat!

Të marrë Keto Diet përditshme dhe të humbni deri në 10-15 kg në muaj! Produkti është plotësisht i sigurt, i ka të gjitha certifikatat e nevojshme dhe që janë në përputhje me aktuale mjekësore të standardeve.

 1. Përbërësit aktiv të kontribuojnë në pastrimin e trupit nga toksina dhe të tjera të dëmshme të substancave që të çojë në përkeqësimin e shëndetit.
 2. Kapsula përmirëson prodhimin e hormoneve, sepse çekuilibër hormonal shpesh çon në zhvillimin e çrregullime në të ushqyer dhe në mbipeshë.
 3. Produkti përshpejton metabolizmin, duke lejuar kalorive janë konvertuar në energji pa vonesë në formën e indit dhjamor.
 4. Përmirëson limfatike të rrjedhë, duke eliminuar puffiness, duke e lënë të tepërt e lëngjeve nga trupi.
 5. Të thyer indin yndyror.

Peshë të tepërt, më shumë i rrezikshëm është

Sipas statistikave në Shqipëri të çdo personi të tretë vuan nga pesha e tepërt e trupit.

Në shikim të parë, duket nuk e tillë një problem i madh, por në të ardhmen peshë shtesë do të çojë në shumë ardhur keq pasojat:

E gjithë kjo — një pjesë e vogël e ndryshimeve që shkakton peshë të tepërt. Por si të merren me të? Dietë për shumë, fizikisht shumë të dërrmues proces. Jo të gjithë do të jenë në gjendje për të mbledhur në një grusht dhe për të zvogëluar sasinë e ushqimit të konsumuar 3 herë, dhe pastaj të zëvendësojë zakonisht ushqime të shijshme, vetëm perime dhe fruta. Sporti sigurisht që është e dobishme, por mos harroni se stërvitje intensive ka një presion të madh mbi nyje.

Pse njerëzit marrë yndyrë?

Arsyeja e shfaqjes së tepërt të peshës së një trupi mund të shërbejë për një shumëllojshmëri faktorësh si të sjelljes dhe gjenetike:

 1. Predispozicion gjenetik për të përshpejtuar peshë luan një rol të rëndësishëm.
 2. I shprehive të të ushqyerit — kjo nuk është vetëm për një grup të mallrave të konsumuar, por edhe sasinë dhe shpeshtësinë e të ngrënit.
 3. Mungesa e aktivitetit fizik. Zyra e punës, zakonin e kaluar një fundjavë në divan duke parë TV.
 4. Hormonale shqetësime. Shtatzënisë apo menopauzës shpesh mund të shkaktojnë papritur të fituar peshë për shkak të çrregullimeve në sistemin endokrin dhe gjëndra mbiveshkore.
 5. Një faktor psikologjik. Kur një person merr në një situatë e vështirë, shpesh i vetëm i shpëtimit për atë është ushqimi.

Çfarë është e rrezikshme pesha e tepërt

 1. Teprica e peshës së trupit, rrit presionin mbi shpinë dhe gju nyje, shkaktojnë artrit, osteoartritit.
 2. Në njerëzit me obeziteti rrit në mënyrë të konsiderueshme rrezikun për infarkt miokardi edhe në një moshë të re.
 3. Pesha e tepërt mund të shkaktojë të rënda mendore, stres. Personi fillon të qëndroni larg nga njerëzit, të bëhet i tërhequr, pushojnë së dashuri tij reflektimin në pasqyrë.

Avantazhet Keto Diet

Me perberje natyrale, nuk është në gjendje të shkaktojë efekte anësore apo siklet:

Komponente të fuqishme të kapsula Keto Diet

Përbërja E Ramazani Dietë

Raspberry ketonat punuar si homologët e prodhuar nga trupi i njeriut, ata janë jashtëzakonisht aktive:

Beta-sitosterol neutralizon efektet e kequshqyerjes:

Coenzyme Q10 mangësi është primar shkak të obezitetit:

L-carnitine është një substancë e lidhur Me vitamina b, është sintetizuar në trupin e njeriut:

Bromelain — një proteine të sekretuar në mish dhe trungu i pineapple:

Organike synephrine:

Prodhuesi ka bërë çdo përpjekje për ta bërë me të vërtetë një produkt me cilësi, e cila është arsyeja pse ajo është aq e popullarizuar. Jo për të blerë një të rreme, para urdhërimin produkt, sigurohuni që ju jeni në faqen zyrtare të internetit Keto Diet.

Ku për të blerë Keto Diet në Shqipëri?

Qytet në Shqipëri, ku ju mund të bleni Keto Diet Keto Diet

Keto Diet në Tiranë
Qyteti në Shqipëri